Dobrá zpráva! - na LPH dorazí herec Jan Fanta!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Jan Fanta v současné době exceluje v seriálu Dobré zprávy na TV Prima22. 7. so ve 13:30 hod. – „Dobrá zpráva!“ – na výstavu Léto plné hvězd navštíví herec a zpěvák Jan Fanta!

 

Jan Fanta účinkoval v ročníkových představeních Broadway plná muzikálů a Chorus Line, které uvádělo Divadlo Broadway. V roce 2020 se Jan Fanta účastnil 6. řady soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde porotu zaujal nejen svým pěveckým rozsahem a barvou hlasu, ale také nezaměnitelnou image. Finále ho jen těsně minulo a skončil na 11. místě. Už během studií na konzervatoři začal účinkovat coby host v muzikálových inscenacích v Divadle Divadla J. K. Tyla v Plzni, např. v muzikálech Kočky, Hello Dolly, Bonnie a Clyde nebo Probuzení jara, který získal Cenu Thálie za rok 2015.

 

V hudební komedii Janka Ledeckého Zapomeňte na Shakespeara uvidíme Honzu po boku Ivany Korolové a Lucie Vondráčkové

 

Kromě toho pravidelně spolupracuje s několika pražskými scénami – například Divadlo Kalich v muzikálech Vlasy, Voda (a krev) nad vodou, Divadlo Na Fidlovačce – Po Fredrikovi, Sugar aneb někdo to rád horké aj., v Divadle Hybernia jste mohli Honzu vidět v muzikálech Královna Kapeska, Alenka v kraji zázraků aj., v Divadle Semafor v představení Zlomené srdce Lady Pamely, ve Studiu DVA ve Starcích na chmelu, nebo v Kongresovém centru v muzikálu Mamma Mia. V Divadle Bez Zábradlí od roku 2021 ztvárňuje roli Clifforda Bradshawa ve světovém muzikálu Cabaret. V současné době Jan Fanta exceluje v televizním seriálu Dobré zprávy v roli Šimona. V Divadle Hybernia získal roli v muzikálu Janka Ledeckého Zapomeňte na Shakespeara.

Jste zde: doma Akce Dobrá zpráva! - na LPH dorazí herec Jan Fanta!