Dita Hořínková a její hosté na LPH

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Dita vystoupila na LPH také za doprovodu Pavla Větrovce 30. 7. ne v 15 hod. – „Možná přijde i ...“ – Dita Hořínková a její hosté


Dita Hořínková patří k projektu Léto plné hvězd již od počátku. Každý rok si připraví pro diváky nějaké překvapení v podobě hosta, se kterým účinkuje v některém z mnoha muzikálů. Uvidíme, kým nás překvapí letos! K vidění byla Dita na pražských scénách Divadla na Fidlovačce, Divadla pod Palmovkou, Divadla Broadway, Hudebního divadla Karlín, Divadla Milénium a dalších a také v oblastních divadlech J. K. Tyla v Plzni, F. X. Šaldy v Liberci nebo Městského divadla Most.

Dita si často zahraje v muzikálech se svými syny, v muzikálu Doktor Faust s Flipem

 

Stála u zrodu hudebního tělesa ArtHarmony a pravidelně sólově vystupuje v zahraničí (Japonsko, Kanada). Vidět jste ji mohli v mnoha muzikálech, například Cats, Miss Saigon, Evita, Romeo a Julie, Kabaret, Láska nebeská, Zpívání v dešti, Doktor Faust, či operetách Čardášová princezna a My Fair Lady. Za roli gorily Kaly v muzikálu Tarzan se dostala do úzké nominace na Cenu Thálie. Na koncertech ji doprovází její skupina ArtHarmony, často s ní zpívají i její synové Filip Antonio a Viktor Antonio, kteří také již od útlého věku účinkují v muzikálech a hrají ve filmech.

V muzikálu Doktor Faust Filip hraje Natálií Grossovou

 

 

Filipa již jako tříletého objevila režisérka Marie Poledňáková a obsadila ho do filmu Líbáš jako Bůh do role malého Bastíka. Potom si zahrál i se svým bratrem Viktorem ve filmech Špunti na vodě, nebo jste ho mohli vidět v televizním seriálu Hvězdy nad hlavou. V muzikálech se objevoval také již od útlého věku. Ve svých dvanácti letech Flip získal Cenu Zdeňka Podskalského za nejvýraznější výkon mladého tvůrce na Festivalu české filmové a televzní komedie Novoměstský hrnec smíchu za roli syna Pavla Kříže ve filmu Jak básníci čekají na zázrak.S Natálií Grossovou si zahráli dětské role v muzikálu Mary PoppinsOsmý svtětadíl v Kalichu, v DIvadle Broadway jste ho mohli vidět v muzikálech Adam a Eva, Je třeba zabít Davida, Vánoční zázrak, Mýdlový princ, Andílci za školou, v muzikálu Děti ráje si zahrál roli Malého Čusbuse. V sučasné době ůžete Filipa vidět v muzikálu Doktor Faust v Divadle Na Maninách.

 

Viktor exceloval v roli Bastleyho v muzikálu Addams Family

 

Vitkor Antonio směle hráčí v bratrových stopách a některé role po něm dokonce zdědil. Objevil se ve filmech Anděl Páně 2 v roli Ježíška, dále ve filmu Po strništi bos, exceloval v uzikálech Tarzan, kde se zahrál s maminkou Ditou Hořínkovou, dále jako Bastley v muzikálu Addams Family, jako kotě Kit v muzikálu Kocour v botách v Divadle Broadway, v Divadle Lucie Bílé si dokonce ahrál jejího tatínka, když byl malý. Po bratrovi Filipovi zdědil i některé další role v muzikálech, Osmý svtětadíl v Divadle Kalich, v Hudebním divadle Karlín si zahrál v muzikálu Čas růží, a vidět jste ho mohli i v muzikálu Děti ráje. Na výstavě Léto plné hvězd účinkují oba bratři Filip i Viktor pravidelně, letos si přizvou k vystoupení i svou nadanou sestřenici Kateřinu Jechovou.

Jste zde: doma Akce Dita Hořínková a její hosté na LPH