„Kabaretro“ – Jana Fabiánová a Václav Tobrman

Jana Fabiánová nám na LPH zazpívá poprvé19. 8. so v 18 hod. – „Kabaretro“ – Jana Fabiánová a Václav Tobrman

 

Jana Fabiánová a Václav Tobrman náš koncertový maratón jubilejního ročníku Léta plného hvězd svým vystoupením zakončí. A symbolická tečka za LPH 2023 to bude vskutku lahůdková. Jsme rádi, že se nám tuto dvojici podařilo k účinkování na naší výstavě přemluvit a že si udělají pro naši akci čas, neboť oba mají svůj program opravdu nabitý, nehledě na to, že Jana navíc často cestuje mezi naší republikou a USA. Ale přesto si pro nás našla termín, a podobně tomu bylo i u Václava Tobrmana. A tak si závěr letošního ročníku rozhodně nenechte ujít, vezměte přátele a přijďte se s námi pobavit. I tento koncert je benefiční, podporujeme konkrétní výtvarníky a hudebníky na autistickém spektru.

 

Společný koncert Jany a Václava bude slavnostní tečkou za jubilejním 25. ročníkem Léta plného hvězd

Jana Fabiánová je zpěvačka, herečka, textařka, tanečnice a módní návrhářka, dcera zpěvačky Nadi Urbánkové.

Dlouho žila a pracovala v USA, v posledních letech ji čím dál tím častěji můžeme vidět a slyšet i v České republice. Na svém kontě má celou řadu výjimečných úspěchů, od roku 2014 je hlasující členkou americké Grammy, má trvalý pobyt v USA za přínos kultuře v USA, v roce 2003 se stala objevem TV Nova Český Slavík Mattoni. V roce 2016 byla nominována v Hollywood Music in Media za nejlepší píseň v kategorii alternativní rock. V roce 2017 získala cenu za nejlepší skladbu alternativního rocku v Akademia Music Awards a nejlepší skladbu alternativního rocku v Clouzine Awards.

 

Klávesový mág Václav Tobrman svou hudbou dovede vždy vykouzlit dobrou náladuVáclav Tobrman je klávesový mág, v roce 2013 získal třetí místo v prestižní soutěži Pianista roku, v roce 2014 opět postoupil, a získal tak druhé místo v této soutěži. Na klávesové nástroje doprovází celou řadu našich předních zpěváků a věnuje se aranžování skladeb, spolupracuje s našimi předními divadly. Jana a Václav vytvořili společný pořad s originálním původním názvem Kabaretro, který bude mít svou premiéru právě na naší výstavě. Neváhejte a své vstupenky si rezervujte včas.

Jste zde: doma Akce „Kabaretro“ – Jana Fabiánová a Václav Tobrman