Někdo to rád horké - Martin Písařík

Martin Písařík vystoupil na Létě plném hvězd v pořadu Dity Hořínkové12. 8. so v 18 hod. – „Někdo to rád horké!“ – Martin Písařík,

 

herec, zpěvák, skladatel, textař a dabér, který na výstavě Léto plné hvězd vystoupil již jednou jako host v pořadu Dity Hořínkové. K účasti v letošním jubilejním ročníku jsme ho ani nemuseli moc přemlouvat, a tak neváhejte a nenechte si Martina Písaříka ujít. Jedna ze spoluautorek výstavy Olga Černohorská Martina pořádně vyzpovídá a Martin samozřejmě přidá i pár písní na kytaru ze své vlastní autorské dílny. Dejte o Martinově koncertě vědět i svým přátelům, přijďte podpořit dobrou věc a hlavně se dobře pobavit v parných letních dnech!

 

Matouš Ruml a Martin Písařík společně excelují v představení Rain Man v Divadle na Fidlovačce

Martina jste mimo jiné mohli vidět v muzikálech Sestra v akci, Jak se dělá muzikál, Slunce, seno, jahody, nebo Čas růží v Hudebním divadle Karlín, v muzikálovém trháku Někdo to rád horké v Divadle na Fidlovačce, kde v současné době exceluje v představení Rain Man společně s Matoušem Rumlem. Martina znáte samozřejmě z mnoha televizních seriálů a filmů, v poslední době perlil například ve fantazy pohádce Princezna zakletá v čase I. a II. autora Lukáše Paříka, kterého jste na Létě plném hvězd rovněž už jednou mohli zažít, shodou okolností také jako hosta v pořadu Dity Hořínkové. Martin Písařík vystupuje jako kytarista, skladatel a textař, založil také skupinu Akustik.

Jste zde: doma Akce Někdo to rád horké - Martin Písařík