Letem světem nejen muzikálem – Michaela a Roman Tomešovi

Roman Tomeš s Olgou a hrou Člověče, nezlob se6. 8. ne v 18 hod. – „Letem světem nejen muzikálem“ – Michaela a Roman Tomešovi


Muzikáloví herci a zpěváci budou u nás na výstavě Léto plné hvězd úplně poprvé, a tak jsme tomu moc rádi, že je u nás můžeme konečně také přivítat a vyzpovídat je, kde všude jsou k vidění a kam na ně můžete zajít do divadla. Jejich domovskou scénou je Divadlo Kalich, kde společně účinkují v několika muzikálech. Ale potkat se s nimi můžete i na jiných scénách, třeba v Divadle Radka Brzobohatého. Úspěchy oba slaví i v několika televizních seriálech.

Roman Tomeš nás jistě překvapí i nějakou písní z vlastní tvorby

 

Romana Tomeše jste mohli vidět v muzikálech Noc na Karlštejně, Krysař, Sestra v akci, Madagaskar, Čas růží, Lokomotiva Tomáš v cirkuse, Srdcový král, Bonnie a Clyde, Osmý světadíl, Touha, Tajemství, Atlantida, Pomáda, Lucrezia Borgia a Mauglí. Dvakrát byl nominován na Cenu Thálie, v roce 2015 za roli Rogera v muzikálu Rent a v roce 2015 za roli Jidáše v ostravské verzi muzikálu Jesus Christ Superstar. Od roku 2019 exceluje v roli Freddieho Mercuryho v představení Freddie – concert show v Divadle Radka Brzobohatého. V Divadle Kalich Roman ztvárnil také hlavní roli v muzikálu Hedwig.

Michaela Tomešová se představila na tiskovce muzikálu Srdcový král

 

Michaela Tomešová se proslavila se rolemi v seriálu O ztracené lásce a v televizním filmu Deník šílené manželky. V roce 2010 účinkovala v soutěži Robin Hood – Cesta ke slávě na TV Prima. Díky této soutěži získala roli v muzikálu Robin Hood v Divadle Kalich, kde jste ji mohli vidět v dalších muzikálech Vlasy, Láska v přímém přenosu, Voda (a krev) nad vodou. V tomto roce byl v Kalichu uveden nový titul Biograf láska, kde Míša hraje jednu z hlavích rolí a chystá se i na znovuuvedení muzikálu Srdcový král. V televizi jste mohli Míšu vidět i v několika seriálech: Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Kriminálka Anděl, Sestřičky Modrý kód a v současné době v seriálu Zoo na TV Prima.

Jste zde: doma Akce Letem světem nejen muzikálem – Michaela a Roman Tomešovi